Бізнес ідея – баня на колесах

Ні для кого не секрет, що останнім часом використання старих машин марок ГАЗ (ГАЗ 66), і ЗіЛ та автобусів стало не вигідним в економічному плані через великі витрати палива. Але, чудова прохідність та не висока ціна цих транспортних засобів дає можливість використовувати їх більш альтернативно. З успіхом використовуються дані автомобілі мисливцями і рибалками. Ще одним варіантом використання таких громіздких машин може стати мобільна лазня на колесах.mypassive pricep

З усіх напрямків мобільного відпочинку, мабуть, варіант лазні на колесах є відмінним відпочинком на тлі інших розваг. І цей варіант поки не дуже поширеного виду послуг претендує на успішність.

Для когось похід у лазню – прагматичне оздоровлення, для інших же – цілий ритуал. А для вас лазня може стати і самим справжнім золотим дном. Відкривши один раз такий бізнес, ви зможете дарувати людям хороші відчуття там, де це недоступно, наприклад в лісі або на відкритих полях чи навіть біля під’їзду. Багато хто хотів би попаритися і заодно відпочити далеко від міської суєти. Тут-то і прийде на допомогу запропонована вами мобільна лазня на колесах.
Сенс бізнесу в основному складається в наданні послуг парної там, де це неможливо. Баня на колесах на замовлення приверне багатьох любителів заміського відпочинку. У зв’язку з цим можна передбачити ще один пункт в організації бізнесу. Додайте до переліку пропонованих послуг оренду мангала, палаток, продаж дров для мангала і т.д.mypassive shema-raspredeleniya-zon-v-bane

Як побудувати лазню на колесах?

Для переобладнання в мобільну лазню підійдуть і ГАЗ (ГАЗ 66), і ЗіЛ (які будуть використовуватися, як всюдиходи), і автобуси, і навіть мікроавтобуси. Цілком чудові лазні на колесах виходять на базі різноманітних автомобільних причепів. Найголовніше – обсяг кузова фургона, а також прохідність автомобіля. У вантажівці після установки пічки, можна приступати до обробки салону деревом – липою. Таку лазню всередині можна обладнати тим же, що і звичайну баню, рушники, кухлик. На місці колишніх пасажирських сидінь тепер розташовується сама справжня парна. У спеціальному відсіку повинні розташовуватися лазні з гарячою і холодною водою. З приводу оздоблення – все поbanya_na_kolesah_proektвинно бути зроблено з липи – стіни, стеля та підлога. Такий матеріал не тече, не виділяє смоли і приємний при дотику зі шкірою людини. Також не варто забувати, що в такій невеликій бані має бути вікно, щоб людина могла відкрити його і отримати ковток повітря.
Візьмемо як приклад ГАЗ 66. Такий варіант практично вимагає значно меншого вкладення сил і грошей. Після придбання такої машини все всередині переробляємо під лазню, щоб було як годиться – віник з листя, лавочка-лежанка для відпочинку, пічка-кам’янка , топка обов’язково вбудовується не всередині, а зовні – такі вимоги пожежної безпеки. Також повинен бути присутнім бак (або навіть чан) з водою та інші аксесуари.mypassive tv
Цілком доречним буде «облагороджування» мобільної лазні додатковими зручностями – невеликий диванчик, міні-бар або просто холодильник, DVD-програвач і т.д. Замовлення такої лазні буде коштувати в рази дорожче, а сума вкладень для подібних додаткових «предметів розкоші» окупляться всього за кілька замовлень з лишком.

Бізнес-план лазні на колесах

Спробуємо перерахувати головні витрати та доходи. Отже, купівля автомобіля , переобладнання це первинні витрати. Бензин, запчастини, комплектуючі і періодичний ремонт – все це сміливо можна віднести до статті постійних витрат. Дрова і вугілля для топки безпосередньо лазні теж бажано закуповувати самостійно. По-перше, таким чином Ви підвищите вартість оренди лазні, а, по-друге, позбудетеся від ризику псування топки неякісними дровами. Найм водія – ще одна стаття постійних витрат. Можна було б її уникнути, доручаючи транспортування самим замовникам, але, як відомо, назад з лазні рідко повертаються в тверезому стані. Оренда паркувального місця або гаража (одним словом – місця, де буде знаходитися ваша мобільна лазня поза замовлення) – також важливий момент, який потрібно врахувати при складанні бізнес плану. Ще один пункт витрат – реклама та залучення клієнтів. Про Вас повинні дізнатися, почути і захотіти вам подзвонити.
Чистий прибуток за один місяць становитиме близько 10 тисяч гривень. А на вихідні та святкові дні кількість клієнтів буде зростати в рази.

Якщо Ви вирішили займатися цією діяльністю, вивчіть уважно всі аспекти, виберіть відповідний транспорт і продумайте додаткові послуги та обладнання. За загально сформованій думці, перший рік роботи є найважчим, а потім вже йде в хід «сарафанне радіо». У недалекому майбутньому, попит на такі лазні зросте, оскільки у бань на колесах присутні абсолютно всі підстави бути прибутковим бізнесом. А поки ця сфера заробітку не надто популярна але унікальна в своєму роді, ви маєте дуже великі шанси перетворити баню на колесах в золоте дно і закріпити за собою лідируючі позиції серед конкурентів.

Також читайте 5d кінотеатр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *