5d кінотеатр – прибутковий бізнес

Хороша ідея для бізнесу – 5d кінотеатр , яка може приносити хороший прибуток, використовуючи нові технології розваг в кіноіндустрії. Людські емоції і відчуття приносять хороші гроші. Час звичайних кіносеансів поступово змінюється новими зразками, такими як 3d, 4d і 5d формат, які створюють нову якість перегляду кіно. Однією з останніх розробок став 5d формат, який відрізняється від попередніх тим, що може занурити глядача в свій віртуально-реальний світ. Переглядаючи кіносеанс, глядач може відчувати запахи, погодні умови, рух, падіння, швидкість і багато інших відчуттів. Після такого сеансу відбувається просто вибух емоцій і вражень! Деякі любителі реальних відчуттів можуть встановити такий формат кінотеатру у себе вдома. А що ж робити людям, які хотіли б потрапити на подібний сеанс, але можливості 5d кінотеатр купити у них немає? Звичайно ж, скористатися послугою виїзного 5d-форматного кінотеатру який подарує незабутні враження від перегляду.

prcep 5d

Ця бізнес-ідея пропонує купити 5d кінотеатр і встановити в транспортному засобі, в якому зможуть розміститися 4-8 людей разом з 5d кінотеатром. Для отримання різних ефектів 5d формат оснащений спеціальною рухомою платформою або кріслом, в якому знаходиться глядач. Тому потрібно все добре прорахувати, щоб створити комфортну обстановку. Бажано передбачити в такому кінотеатрі систему надання медичної допомоги  або присутність людини з медичною освітою, якщо раптом під час перегляду кіносеансу людині стане погано.

Цей бізнес має хорошу перспективу і невисоку конкуренцію. Ваш пересувний 5d кінотеатр може їхати, куди ви побажаєте та порадувати багатьох кіноманів і бажаючих відчути щось нове, цікаве. Викид адреналіну забезпечений. З глибини століть існує вислів про те, що народ вимагає видовищ і хліба. Забезпечити це видовище вам під силу. А хліба народ і вдома поїсть.

 

Якщо провести підрахунок, то виходять приблизно такі цифри: причеп, 5d система, дизельний генератор потягнуть на 15 000 у.о

Якщо з людини брати 40 гривень сеанс, то за місяць при хорошому підході до справи (500 сеансів), можна заробити 80 000 гривень. А за рік приблизно 1 000 000 гривень.

Також цікава ідея – баня на колесах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *