Бізнес план

Бізнес план

Як пишуть в різних джерелах, бізнес-план варто скласти перед початком своєї справи. Бізнес-план (англ. Business plan) — це техніко-економічне обґрунтування діяльності підприємств в ринкових умовах, програма його діяльності; він характеризує модель підприємства в майбутньому. Він складається для діючого підприємства, нового виду діяльності або продукції, для нового підприємства. Він потрібен керівникові фірми, акціонерам, інвесторам. Бізнес-план частіше складається на рік, два роки, зрідка на більший період.

 

Але це все теорія, не підтверджена реальною практикою. Більшість людей, які починали займатись бізнесом не мали ніякого бізнес-плану, вони просто брали і робили. Керуючись всього лише ідеєю, невичерпним зарядом енергії та завзяттям. Саме тому, коли в таких людей запитуєш: “Чи не важко вам цілими днями працювати”, вони тобі відповідають: “Ні, ти що, це не робота, це моє життя!”.

 

Так, як з невичерпним зарядом енергії та завзяттям допомогти вам не можливо, то з ідеєю, яка можливо когось надихне та прибавить енергії, спробувати можна. Тому, щоб легше було визначитись чим все ж таки ви хочете займатись, розглянемо які можуть бути варіанти і що потрібно для їх втілення.

Бізнес ідеї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *