Бізнес ідея – оренда лімузина

Бізнес ідея – оренда лімузина

Лімузин на прокат у вашому місті. Що не говоріть, а автомобільний кортеж є однією з найважливіших деталей , які торбують молодят. Цей вид транспорту ніколи не вийде з моди, адже лімузини замовляють не тільки для весіль, а й для дівочих вечірок, прогулянок по місту, будь то романтичний вечір або зустріч випускників. Але коронне місце займають все ж весілля.OLYMPUS DIGITAL CAMERA Замовити лімузини на весілля хочуть, напевно, 99% молодят. І, не дивлячись на досить таки не молоду ідею подібного весільного транспорту, весільний лімузин не перестає бути популярним і вже сміливо може називатися класичним варіантом. А, як відомо, вибравши класику, ви ніколи не прогадаєте.

Початківці підприємці відразу запідозрять недобре і виникнуть питання, що дана сфера діяльності вже давним-давно наповнена пропозицією і там неможливо пробитися. Це вірно, сфера прокатів лімузинів використовується у всю, проте, якщо грамотно побудувати бізнес, не варто боятися конкуренції, так як вони не зможуть нічого протиставити. Попит в даному сегменті ринку більше, ніж пропозиція, тому варіантів бути у виграшному становищі сила-силенна. З самого початку необхідно буде придбати вживаний автомобіль, але нічого страшного в цьому немає. Якщо привести його в порядок, можна без проблем працювати у сфері замовлення лімузина на весілля!

Нюанси в бізнесі

Підприємцю потрібно буде десь паркувати своє авто, для цього цілком згодиться стоянка з охороною. Бажано зняти приміщення для офісу – недалеко від ЗАГСу, що набагато збільшить кількість потенційних клієнтів. Але офіс – справа не першорядної важливості – цим питанням можна зайнятися і пізніше, коли бізнес почне зростати.
Необхідно якось себе рекламувати, для цього можна розмістити рекламу в інтернетвиданнях, створити для клієнтів красиві візитки, писати статті в газетних виданнях про прокат лімузинів на весілля. Та не нехтувати розклеюванням оголошень – такий спосіб поширення інформації виправдовує себе.
Прокат лімузинів на весілля – перспективи розвитку.

Лімузини на прокат – дуже прибуткова справа. Але спочатку, як і в будь-якій справі, треба буде попрацювати. Цілком можливо, що возити клієнтів на перших порах доведеться самостійно. Якщо ж у вас немає досвіду водіння – необхідно наймати водія зі стажем. При хорошому стартовому капіталі водія можна наймати і при наявності у вас прав та досвіду водіння – це, по-перше, підвищить рівень вашої компанії в очах клієнта, не забувайте і про те, що люди люблять знижки та акції, а якщо Ви будете робити знижки постійним клієнтам, то вони до вас будуть звертатися знову і знову.
При оренді лімузина необхідно враховувати важливий фактор – лімузин замовляється для урочистого заходу, що означає, автомобіль і водій повинні виглядати відповідно. Якщо це весілля, багато молодят воліють самостійно прикрашати транспорт. У такому випадку заздалегідь обговоріть всі нюанси – наприклад, заборона на магнітні кільця (вони псують автомобіль) і т.д. У будь-якому випадку у вас повинен бути готовий варіант прикраси для весільного автомобіля (і, бажано, не один) – це величезний плюс в прокаті лімузинів.

Вартість оренди

Вся вартість прокату таких автомобілів залежить від часу. В середньому, за годину прокат може починатися від 85 доларів. Коли ви наберете популярність і підніметесь на висоту, ціну можна буде підняти, так як ніхто і ніколи не стане економити на розкоші.

Є також важливий фактор – якщо початковий капітал невеликий, не варто купувати дорогі машини. Їх обслуговування коштуватиме також чимало, що викличе підвищення цін на ваші послуги і, отже, зниження попиту на них (мова ведеться про початковий етап бізнесу, коли ваша компанія не набула загальної популярності) .

Не забувайте також, що крім сучасних лімузинів, у світі існують і ретро-лімузини на весілля, які можуть похвалитися своїм розкішним салоном і незвичайною зовнішністю.retro Такі лімузини для справжніх цінителів старовини.

 

 

 

 

Лімузини-Hummer – ще один вид автомобілів на прокат (як на весілля, так і для прогулянок). Природно, два останні варіанти прокату лімузина можна сміливо відносити до дорогого прокату автомобілів, і замислюватися про це раціональніше, коли бізнес вже чітко налагоджений і існує свій парк.limuzin-hummer-1

Незважаючи на велику конкуренцію, сфера прокату лімузинів на весілля перспективна і досить таки прибуткова. Адже, як уже згадувалося, попит набагато перевищує пропозицію. Навіть якщо порахувати, що у вас буде два виїзди по дві години на тиждень то в місяць це 1200 доларів. Тому не варто опускати руки, адже найголовніше і найважливіше – почати, а вже надалі ви зможете розкрутитися до надзвичайних висот. Не забувайте, що люди готові і хочуть витрачати гроші на розваги і розкіш, тільки б вони були впевнені в якості надаваних послуг. А ця умова прямо залежить від вашої наполегливості і честолюбства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *