Буріння свердловин – бізнес ідея

Буріння свердловин – бізнес ідея

Розглянемо бізнес – буріння свердловин. Подорожання водопровідної води, природного газу і нафти – проблема, обійти увагою яку дуже складно. Уже зараз вартість цих продуктів досягла критичної позначки, при якій їх купівля виглядає вкрай недоцільною, а бізнес з буріння відповідних свердловин – привабливим.

Підприємцям, які планують увійти в цей бізнес, слід задуматися: якими саме свердловинами вигідніше займатися: нафтовими, газовими або артезіанськими. Буріння нафтових і газових свердловин завдання не з простих – потрібно безліч дозволів, довідок і устаткування, в той час, як буріння артезіанських свердловин обходиться за собівартістю куди дешевше.
Однак, розраховувати на високу окупність і легку працю не варто, так як в будь-якому бізнесі з легкістю можна знайти «підводні» камені, які значно ускладнюють ситуацію.
У ситуації з бурінням свердловин важливо ретельно вивчити представлену задачу. Фахівцям, зайнятим у бізнесі, доведеться пройти курси, на яких вони вивчать основи геодезії і отримають певну практику хоча б в лабораторних умовах.

Буріння свердловин під водуБуріння скважин, бізнес ідея

Всі ми знаємо, що прожити без води людина може лічені дні, а починати вести сільське господарство без доступу до якого-небудь водопроводу – заздалегідь програна справа. Також з нестачею водопровідної води все частіше стикаються мешканці заміських будинків, які виплачують великі суми за надану рідину.
Порівняно недавно люди усвідомили, що єдиний спосіб заощадити фінанси – вибурення власної свердловини. Думка ця поширилася досить швидко, і ідея заробити значні суми за найкоротші терміни, запалилася на багатьох спеціалізованих форумах, де активно обговорювалися способи буріння свердловин.

Споживачі послуги і вибір місця

Технологія буріння свердловин на ділі представлена відразу в декількох варіантах і залежить вона як від обсягу необхідної роботи, так і від наявності електрики на місці буріння. По суті, процес досить простий: необхідно забивати в землю труби до тих пір, поки не буде досягнутий водоносний горизонт. При цьому важливо вчасно з’єднувати між собою стики труб за допомогою зварювального апарату і герметика. У підсумку виходить своєрідний канал, який обробляється фахівцями, викачуючи весь пісок і природні мінерали.
Пам’ятайте, що перш ніж використовувати подібну свердловину за призначенням, необхідно зробити аналіз отриманої води. Цілком може виявитися, що вона не задовольнить всі санітарні вимоги і може бути використана в подальшому тільки при поливі.
Буріння свердловин на воду вручну – послуга, яка користується попитом серед власників приватних будинків, які не бажають переплачувати за загальний водопровід або ж не мають можливості підвести його до своєї ділянки. По ідеї, буріння свердловини своїми руками цілком собі доступна затія, яка може бути виконана в будь-якому довільному місці.

Організація бізнесу

Слід розуміти, що ручне буріння свердловин – сезонний бізнес.бізнес ідеї, буріння свердловин, гроші
Як правило, заснована хвиля попиту на особисті свердловини виникає в травні, спадає ж вона не раніше кінця серпня. Саме тому починаючим підприємцям слід ретельно розрахувати терміни підготовки, щоб не упустити всі замовлення на самому початку сезону.
Сама по собі підготовка до буріння свердловини полягає в купівлі і перевірці спеціального обладнання. Починаючим підприємцям радять звернути увагу на мобільні бурові установки, доступні для перевезення. Як правило, важать подібні бури не більше сімдесяти кілограмів і за лічені години збираються прямо на місці роботи.

Початковий витрата і потенційний прибуток

Перш ніж приступати до розрахунку рівня доходу, необхідно уважно розписати всі можливі витрати на ручне буріння свердловин на воду, а саме:
– Оформлення ліцензії;
– Обладнання для буріння свердловин (купівля рукавів, спеціальних бурових штанг, бурів, мотопомп); Устаткування для буріння свердловин
– Придбання витратних матеріалів, необхідних для кожної окремо взятої свердловини (фільтрів і обсадних колон);
– Купівлю запасного інвентарю (щонайменше, необхідна додаткова установка для буріння свердловин і кілька запасних бурів);
– Заробітну плату робітникам;
– Транспортні витрати.бізнес ідея, гроші, буріння скважин
Якщо вірити фахівцям, то вартість старту подібного бізнесу буде коливатися в районі 50 тисяч гривень. Хоча я знайшов МБУ-50 (70) / 220 – найпопулярніша міні установка для буріння свердловин з живленням від побутової мережі 220 В – базова ціна повного комплекту – 18 000 грн.Малогабаритна бурова установка використовується для буріння свердловин глибиною до 70 метрів. Легко збирається і розбирається, важить близько 420 кг (разом з повним набором бурових штанг та інструментів). Монтаж міні бурової установки виконується протягом 20-30 хвилин. І ще плюсом можна рахувати,те що буровий міні верстат можна розібрати і перенести навіть туди, куди бурова вишка просто не зможе проїхати. Це може бути облагороджені садові ділянки, ангари, підвали приватних будинків, гаражі, закриті приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *