Продаж шаурми

Заклад швидкого харчування (продаж шаурми).

Шаурма є турецькою стравою, що давно завоювала популярність на вітчизняному ринку. ЇЇ особливість полягає в простоті приготування з мінімальною витратою часу. Якщо з’явилося відчуття голоду, але немає часу на кафе або навіть на фаст-фуд, то кіоск з шаурмою – кращий варіант.my passive shaurma
Відкриття кіоску з шаурмою може стати досить привабливою бізнес-ідеєю без вкладень, оскільки для організації цієї справи вам не доведеться вкладати великі кошти. Для реалізації такого бізнесу не потрібно купувати дороге обладнання і наймати велику кількість співробітників, як у випадку з кафе і піцерією (бізнес-план піцерії).
Якщо розробити якісний бізнес-план по продажу шаурми і втілити його в життя, то результати можуть стати вельми багатообіцяючими.

Як відкрити точку з продажу шаурми?

У першу чергу варто визначитися з місцем, де буде реалізовуватися ваш товар. Це дуже важливе рішення, оскільки, якщо допустити помилку в цьому питанні, то можна забути про прибутковість. Для продажу шаурми варто вибирати місця перетину пішохідних вулиць, на зупинці або недалеко від навчальних закладів. У великих містах логічно найдохіднішим місцем буде місце поряд з метро. Установка кіоску в багатолюдному місці – перший крок до прибуткового бізнесу з продажу шаурми.my passive shaurma 1

Перед цим етапом важливим пунктом буде укладання договору оренди. При відкритті стаціонарного кіоску з шаурмою розмір оплати за оренду варіюється від 700 до 1000 $ в місяць. Потім необхідно отримати дозвіл на діяльність від пожежного нагляду і СЕС. На оформлення цієї документації може піти до 1000 $.

Далі проводиться закупівля обладнання, яке включає в себе газовий або електричний гриль, пальники для гриля і холодильник. Вартість обладнання залежить від країни – виробника. Мінімальна ціна за гриль з пальниками складає 150 $, максимальна перевищує 1000 $. Також необхідно придбати холодильник для зберігання продуктів, середня ціна якого може складати 400 $. Завершальним етапом стане прийом на роботу продавця, чия зарплата може бути в межах 150-200$. Обладнання для шаурми споживає електроенергії десь на 100 $.

Таким чином, для відкриття бізнесу з продажу шаурми вам знадобитися близько 4000 $. У подальшому після початку роботи кіоску ваші витрати будуть включати щомісячну зарплату працівника, орендну плату і витрати на електроенергію. Але варто зазначити, що такий бізнес окупається досить швидко, і при його правильній організації вже через 3-6 місяців ви повернете вкладені кошти.

Можна приблизно порахувати термін окупності бізнесу. Якщо кіоск працює, скажімо, 12 годин на день, продаючи в середньому по 10 штук шаурми на годину вартістю 1 $, то за день буде зароблено 120 $, чистими з яких будуть 80 $ (продукти для шаурми недорогі). За місяць вийде 2400 $ чистими, з яких затрати на електроенергію та зарплату складуть 300 $ плюс за оренду 800 $(може варіюватися в кожному місті). Залишиться 1300 $ власникові.

Окупність бізнесу настане через: 5000 / 1300 = 4 місяці.

Але не вся шаурма коштує $ 1, є міні, середня,велика, з різними добавками, хот-доги з сосискою (хот-дог бізнес). Також в кіосках із шаурмою часто продають воду, чай, фреші, соки, тому ця сума для великого міста дещо занижена, як і кількість продажів на годину. Відповідно бізнес може окупити себе і за 2-3 місяці, а прибуток може досягати від 3000 до 5000 $ в місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *