Відкриття ковбасного магазину

Відкриття ковбасного магазину

Продаж продуктів харчування завжди була, є і буде дуже прибутковою справою. Особливу привабливість у покупців викликають магазини, що торгують ковбасними виробами, солодощами, молокопродуктами. У зв’язку з невеликим ризиком відкриття таких міні-магазинів, часто, початківці підприємці, організовують прибутковий бізнес, відкриваючи одну з таких точок.ковбасний магазин, бізнес на ковбасі, пасивний дохід

Тільки уявіть адже ковбасний магазин, є дуже рентабельним заняттям, та й терміни його окупності дуже короткі і становить від 2 до 3 місяців. Та й продаж ковбасних виробів в невеликому магазині, кіоску (як відкрити ларьок), автолавки (бізнес автолавка) може цілком конкурувати з великими підприємствами, що займаються ковбасним бізнесом. Для того щоб відкрити ковбасний магазин, вам треба орендувати приміщення. Пам’ятайте, що приміщення такого магазину не повинно знаходитися в колишніх лазнях, житлових приміщеннях, дитячих садках, бо це заборонено ветеринарною інспекцією.

Необхідно вивчити, хто ваші конкуренти і чим асортимент вашого ковбасного бізнесу буде відрізнятися від їх продукції, визначиться з асортиментом ковбасних товарів, які будуть продаватися в вашому магазині. Тому що від різноманітності продукції в магазині буде залежати, скільки прибутку ви отримаєте за місяць. Складіть список ймовірно найбільш купованих виробів і виставте їх на продаж на початковому етапі роботи. Після закінчення місячної роботи магазину знову виділіть види м’ясних товарів які найбільше купували і приберіть з асортименту сорти, які не користуються попитом.

Ціни на продукції повинні бути видні неозброєним оком, також на кожному виді товару має бути видно сорт. Клієнт повинен бути на першому місці, не дозволяйте продавцям приймати рішення, чи можуть вони відрізати 100 грам ковбаси чи ні, завжди потрібно робити це. Урізноманітнити ціновий діапазон, але краще утриматися від продажу дуже дешевих та неякісних ковбасних виробів, також завжди прибирайте зіпсутий товар, адже клієнт цього не пробачить.

Бізнес план продажу ковбасних виробів обов’язковий не тільки для захисту його перед державною комісією, але і для вас, тому складіть його прискіпливо і якісно, ​​досліджуйте всі закупівельні ціни і якість окремих виробників, які здійснюватимуть доставку, перед закупівлею.

Розрахунок витрат за місяць роботи магазину може скласти близько $ 1000, а доходи за місяць становитимуть від $ 2000 до $ 4000. Все буде залежати від безлічі факторів, як ціни на товар, місця розташування, популярність і конкуренція. Але, що без сумнівів, так це те, що, торгівля продуктами харчування та ковбасними виробами зокрема, швидко окупається.

Деякі фахівці для підприємців радять при складанні бізнес-плану всі цифри витрат помножити на два – це дозволить визначити чи вистачить у вас грошових коштів, щоб відкрити ковбасний магазин. Хоча якщо трохи не вистачає, подумайте про кредити на бізнес і державну допомогу підприємцям.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *