Веб-дизайн студія.

Ця ідея з легкістю зробить вас мільйонером, якщо все правильно розрахувати;)

Як правило, студія інтернет-дизайну приносить відмінний прибуток. Середня ціна для замовника –  7 тисяч грн. за сайт, дизайн якого може розроблятися 2-5 днів. Професійна студія справляється з цим завданням за 1-2 дні. Таким чином, якщо студія працює хоча б 25 днів на місяць, вона може отримувати близько 55 тис. щомісяця. Якщо в нашій студії буде працювати декілька спеціалістів то можна легко отримати дохід і в 200 тис. грн. Отже на цій ідеї можна з легкістю за рік піднімати суми в два мільйони, а той більше. 

Як відкрити дизайн студію.

Веб-студія – один з найпопулярніших сучасних видів бізнесу, без послуг якого в наш час не обходиться практично жодне підприємство. При цьому, незважаючи на наявність великої кількості конкурентів, він здатний приносити прибуток навіть початківцю, якщо останній постарається відкрити дизайн-студію у відповідності з усіма правилами.

 

Для того, щоб створити студію по Web-дизайну, потрібно не просто володіти якостями успішного підприємця, а й мати відповідні знання. Ну звичайно ви можете найняти працівників які будуть все робити за вас але тоді ваші видатки значно зростуть.

 Щоб почати бізнес на дизайні, потрібно знати:

– За якими принципами розробляється дизайн для різних ресурсів;

– Хто саме може замовляти таку послугу, і кому варто її наполегливо пропонувати;

– Яких саме майстрів потрібно наймати для студії (це вкрай важливо, адже подібний проект немислимий не тільки без грамотного дизайнера, але і без висококваліфікованих верстальників, програмістів, контент-менеджерів, копірайтерів);

– Як розкрутити свою компанію і запропонувати клієнтам унікальні послуги, яких немає у конкурентів.

 Враховуючи це все, вже на етапі відкриття у підприємця повинен бути хоча б мінімальний досвід роботи в даній сфері (розробка дизайну або програмування), а також власне портфоліо і клієнтська база. Без цього розкрутка бізнесу буде дуже складною.

Втім, відкрити дизайн-студію може і людина, яка сама не володіє навичками дизайнера, але знає відповідного фахівця, готового стати співробітником підприємства. У цьому випадку підприємець виступає в якості посередника між клієнтом і виконавцем, який відповідає за маркетингову частину роботи і виступає в якості інвестора.

 З чого почати?

Перший крок – відкрити таке підприємство можна без офісу. Головне – створити грамотний сайт, який і буде залучати клієнтів, і, зрозуміло, цей ресурс повинен мати відмінний дизайн. Це буде кращим засобом реклами для клієнта, якому завжди потрібна унікальна родзинка.

Другий крок – реєстрація підприємства, і в даному випадку прекрасно підійде ФОП з спрощеною формою оподаткування.

  Після цього слід подумати про:

 

  1. Закупівлю обладнання.

 

Якщо людина, що робить бізнес на дизайні – професіонал, у нього вже є відповідна техніка та програмне забезпечення. Однак одного комп’ютера буде мало – для фахівців знадобляться свої екземпляри, і їх доведеться купити заздалегідь. Втім, можна заощадити, найнявши майстрів, які використовують власну техніку. Однак і в цьому випадку потрібно бути готовим до того, що їм доведеться оплачувати закупівлю софта і важливих деталей для комп’ютера.

 

  1. Найм персоналу.

 

Майстри можуть працювати вдома, але з кожним з них має бути налагоджено чіткий зв’язок, щоб вони відчували себе частиною команди. Якщо цього не зробити, є ризик, що при появі замовлення один з професіоналів відмовиться працювати, пославшись на наявність інших пропозицій від клієнтів.

 

  1. Способи розрахунку з працівниками.

 

Ідеальний варіант – платити частинами, за кожен етап виконаної роботи. У цьому випадку співробітники, особливо залучені зі сторони, будуть працювати «на гонорари» більш активно.

 

  1. Розкрутка компанії.

 

Важливо не тільки відкрити дизайн студію, але і як слід її прорекламувати, і на це потрібно буде витрачатися, регулярно. Будь-яке вкладення в даній ситуації обов’язково  окупить себе. Зараз є дуже багато варіантів як прорекламувати свою студію веб – дизайну.

 

  1. Оренда офіса.

 

Якщо ж бізнесменові потрібна повноцінна веб-студія, в якій можна приймати клієнтів безпосередньо (а не домовлятися з ними в онлайн-режимі), доведеться подумати ще й про оренду офісу. Для початку можна зняти квартиру на першому поверсі житлового будинку, але з часом все ж доведеться переїхати в офісне приміщення.

 

  1. Підбір ідеального переліку послуг.

 

У нього може входити не тільки якісний дизайн, але й:

  1. Розумна верстка сайту;
  2. Створення для клієнта зручного сайту;
  3. Професійне наповнення сайту контентом (копірайтинг);
  4. SEO-оптимізація ресурсу та його просування.

Втім, на перших порах можна відкрити дизайн-студію з обмеженим переліком послуг – наприклад, тільки дизайн і верстка. У цьому випадку, доведеться співпрацювати з конкурентами, що пропонують інші послуги.

 

Скільки можна заробити?

Як правило, студія інтернет-дизайну приносить відмінний прибуток. Середня ціна для замовника –  7 тисяч грн. за сайт, дизайн якого може розроблятися 2-5 днів. Професійна студія справляється з цим завданням за 1-2 дні. Таким чином, якщо студія працює хоча б 25 днів на місяць, вона може отримувати близько 55 тис. щомісяця. Якщо в нашій студії буде працювати декілька спеціалістів то можна легко отримати дохід і в 200 тис. грн. Отже на цій ідеї можна з легкістю за рік піднімати суми в два мільйони, а той більше.

Дохід може зростати в залежності від специфіки замовлення та додаткових послуг, що надаються клієнтові. Наприклад, можна відкрити дизайн-студію, яка буде спеціалізуватися на створення сайтів «під ключ», і тоді її послуги будуть дорожче. Ціна на деякі замовлення може досягати 10 тис. і більше.

Завдання власника студії в цьому плані – активно залучати клієнтів. Робити це можна двома способами (крім активної реклами в ЗМІ та інтернеті):

Самостійно звертатися до компанії потенційних замовників і пропонувати їм свої послуги.

Регулярно вводити особливі бонуси і премії для клієнтів, прагнучи запропонувати кращі умови, ніж у конкурентів.

 

Витрати?

Як правило, відкрити дизайн-студію можна обійшовшися середніми інвестиціями.

Загальні витрати такі:

Від 4 тис. гривень – на оренду офісу;

Від 20 тис. гривень – на купівлю обладнання;

Близько 1 тис. гривень – на покупку витратних матеріалів;

Близько 10 тис. – на зарплату співробітникам (щомісячні витрати);

Близько 5 тис. – на рекламу компанії (щомісячні витрати).

Отже на все про все 40 тис.

 

Зрозуміло, витрати можна скоротити, якщо студія інтернет-дизайну підтримується тільки однією людиною, і він працює на дому. У такій ситуації, ймовірно, потрібно буде лише купити (або докупити) обладнання, а також витратитися на рекламу бізнесу. Але в будь-якій ситуації не варто скупитися: чим більше підприємець готовий вкласти в такий перспективний напрямок, як розробка дизайну сайтів, тим більше у нього шансів добитися успіху і запропонувати клієнтам найсучасніші послуги з використанням передової техніки, якої вже точно не буде у конкурентів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *