Як заробити на Google Adsense гроші?

Як заробити на Google Adsense гроші?
Якщо Ви початківець, і вже створили собі сайт або блог, то напевно тепер можете задатися таким питанням: як заробити на Google Adsense? Вас, звичайно ж, цікавлять способи заробітку в інтернеті і є бажання монетизувати свій сайт.
Одним з перспективних способів вижити максимум прибутку зі свого сайту є розміщення тематичної контекстної реклами. З її допомогою, якщо до справи підійти грамотно, можна буде отримувати хороший дохід і тим самим збільшити сімейний бюджет.
Чому саме Гугл Едсенс?
Google Adsense приймає в свою систему творців сайтів зі всього світу, у тому числі з України та країн СНД. Які суми можна заробити на Google Adsense, залежить насамперед від вас самих. Мінімальна вартість кліка становить $ 0.01, максимальна може іноді бути і кілька доларів. Вам будуть нараховуватися гроші за кожен клік з розміщеною на сайті контекстної реклами Google AdSense. Для того щоб отримати максимальний дохід, слід всі оголошення розміщувати найбільш оптимально. В Google Adsense з цього питання можна знайти рекомендації і почитати правила роботи з контекстною рекламою.
Сайти деяких популярних (в основному пов’язаних з комерцією) тематик приносять більший дохід, тому що ціна кліка з реклами у них вище. Це сайти, присвячені темі нерухомості, бізнесу, автомобільні сайти і деякі інші. Відразу хочу Вас попередити: ні коли не накручуйте кліки на своєму сайті і не просіть про це ні кого зі своїх знайомих. Таких халтурників Google Adsense відразу розпізнає і припиняє з ними всі стосунки!
Отримати зароблені з контекстної реклами гроші можна чеками, які компанія Google Adsense буде висилати вам поштою. Переведення в готівку таких чеків виробляють багато банків.
Як можна заробити більше грошей?
Деякі інтернет підприємці по такому способу заробітку мають свої секрети і розробили свої технології. Ось один з таких секретів: насамперед, знайдіть прибуткову та цікаву для вас нішу, в якій найбільше платять за клік з контекстної реклами Google AdSense. Постарайтеся дізнатися, за які ключові слова ціна кліка вище. В Інтернеті є сайти, які розміщують таку інформацію. Знайти такі сайти, Ви зможете через пошукові системи і тоді отримаєте відповідь на своє питання: як заробити на Google Adsense?
Після реєстрації в Google Adsense, Вам слід зайти в свій аккаунт, скопіювати код рекламних оголошень, і розмістити його на сторінках свого сайту. Потрібно почекати деякий час, поки відбудеться активація оголошень (співробітники Google AdSense вручну перевіряють кожен сайт) і контекстна реклама почне працювати.
Якщо ви хочете заробляти гідні суми на Google Adsense то, можна створити не один сайт необхідної тематики, а декілька і тим самим підняти свій заробіток. Буде більше сайтів – буде більше Ваша прибуток!
А тут я вам даю маленьку підказку: всі створені сайти можна розмістити на одному домені, створюючи піддомени і таким чином заощадити значну суму грошей. Свій сайт оптимізуйте під пошукові запити, розкрутіть його, і кількість відвідувачів значно збільшиться. Тоді Ви зможете мати необхідний трафік на свої ресурси, що прямим чином відіб’ється на заробітку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *