Як заробити гроші на сайті?

Як заробити гроші на сайті?
Набридло постійно працювати на когось, щодня відчувати стрес і отримувати за все це сущі копійки? Розвиток Інтернету в наш час дозволяє заробляти через Глобальну Мережу абсолютно вільно, в достатній кількості і без особливої напруги сил і ресурсів.
Крім того, це можна робити, не виходячи з квартири, не відриваючись, так би мовити, від домашніх справ, і затрачати на все лише 4-5 годин на день.
Які є способи заробітку в інтернеті?
Заробляти гроші за допомогою інтернету можна багатьма способами. Є варіант зареєструватися на біржі статей і писати або переказувати чужі статті за гроші. Спочатку за копійки, потім, якщо у Вас дійсно є талант, зможете заробляти і реальні для життя гроші. Але все це довго, клопітно, і, повторимося, не в кожного є здібності до написання.
Можна грати в онлайн-казино, проте це скоріше загрожує втратами, ніж виграшем. Те ж можна сказати і про букмекерські контори.
Який спосіб заробити в мережі найкращий?
Оптимальний варіант для отримання прибутку через Інтернет – створення власного сайту. Це може бути блог, інтернет-магазин, просто інформаційний портал. Створити зараз інтернет-портал нескладно, достатньо сплатити невелику вартість за надання хостингу та домену хост-провайдеру. Можна, звичайно, вибрати і безкоштовного провайдера, але це може відбитися на якості роботи сайту, обслуговування сервера, і, якщо раптом виникнуть проблеми, то ніякої гарантії, що Вам оперативно прийдуть на допомогу, немає.
Метою створення веб-сайту є заробіток, причому, якщо його постійно підтримувати в актуальному стані і регулярно проводити пошукову оптимізацію для знаходження Вашого сайту в перших рядах Яндекс, Гугл та інших, то є шанс заробити 1500 доларів щомісяця. А якщо, згодом підняти не один, а кілька сайтів, то нескладно підрахувати, що дохід становитиме досить пристойну суму. Плюс відсутність грошових витрат на дорогу до роботи, та й обід не вдома в наш час теж коштує грошей, істотно знижують регулярні витрати.
Що потрібно для отримання прибутку з сайту?
Для того, щоб отримати прибуток з веб-сайту, необхідно грамотно його організувати, щоб відвідувачам не різав очі колір, було зручне оформлення, та й інформативність була на високому рівні. Тоді користувачі будуть частіше повертатися для пошуку рішень своєї проблеми, або для продовження дискусії, спілкування або інших цілей саме на ваш сайт. А це суттєво підвищить його відвідуваність.
Отже, найголовніше, що забезпечить нам дохід – велика і регулярна відвідуваність веб-порталу. Для того щоб грошики капали в ваш гаманець, на сайті необхідно організувати рекламу, але так, щоб не перевантажити сторінку і не дратувати користувачів. Залежно від кількості заходять на сайт людей рекламодавець пропонує ціну за перегляд своєї реклами.
Як я можу заробити гроші на сайті?
Існує два способи заробити гроші зі своїм сайтом: перенаправлення пошукових запитів з нього на рекламні або банерні портали, партнерські програми і т.д., або продаж рекламного місця. Перший варіант передбачає контекстну рекламу і банерні мережі. Під контекстною рекламою мається на увазі, що Ви розміщуєте на сторінках свого порталу активні посилання, відповідно до його напрямом, переходячи за якими користувач потрапляє на сторінку рекламодавця.
У другому випадку, на сторінці вішається рекламний банер, за перегляд якого і платяться гроші. Але банерний шлях має сенс, коли число відвідувачів сайту досить велика, щоб забезпечити більш сотні тисяч переглядів, бо ціна перегляду банеру не дуже висока.
Продаж рекламного місця – максимально простий варіант. Тут досить того, щоб Ваш портал був проіндексований в пошукових системах, і, навіть якщо його авторитетність прагне до нуля, він все одно принесе дохід близько 50 гривень за місяць. Ну а якщо ви постійно будете оновлювати інформацію на сторінках, проводити SEO-оптимізацію, чим значно збільшите показники ТІЦ і PR для сайту, то зможете заробляти на продажі рекламного місця або місця під посилання від $ 1000.
Не очікуйте миттєвого прибутку відразу після створення сайту, спочатку постарайтеся домогтися високих місць в пошукових системах, регулярно актуалізується вміст і проводите заходи по SEO. На отримання більш-менш істотного доходу може піти від 3-х до 6-7-ми місяців, але згодом ви зможете заробляти гідні гроші, не встаючи з домашнього крісла і витрачаючи зовсім небагато часу на це, а всі матеріальні витрати зведуться до оплати домену та хостингу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *