Дві новостворені компанії поторгуються за нафтогазові площі України

ТОВ “Авантаж Енерго” і ТОВ “Слобіднафта” ( Київ) допущені до торгів з продажу спецдозволів на Біличівську і Лосіщанську нафтогазоносну площу (Полтавська і Сумська обл.) 12 листопада, повідомляє прес-служба Державної служби геології та надр України (Держгеонадр) .

“Авантаж Енерго” і “Слобіднафта” засновані в жовтні 2014 року, власник першої – компанія “Маркотекс Ресорсіс Інк” (Сейшели), другий – “Ентервейл Еллайенс Корп” (Панама).

В свою чергу за Підгірцівську нафтогазоносну площу (Львівська область) на конкурсом 12 листопада буде боротися ТОВ “Геологічне бюро“Львів” та ТОВ “Георозвідка” (Львів).

Геологічне бюро “Львів” контролює український бізнесмен Зіновій Козицький. В свою чергу “Георозвідка” заснована Юрієм Неспляком, який раніше обіймав посади головного геолога в компаніях “Трубопласт” і “Горизонти” Зеновія Козицького.

Як повідомлялося, Держгеонадр спочатку планувало виставити на аукціон 12 листопада п’ять нафтогазоносних площ у Львівській, Полтавській і Сумській областях. Однак за трьома площами достатня кількість заявок отримано не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *