Лічильник відвідуваності

Лічильник відвідуваності
Лічильник відвідуваності — сервіс, призначений для зовнішнього незалежного вимірювання відвідуваності сайтів.
Зазвичай лічильник складається з двох частин:
1.код, який розміщується на сторінках сайтів-учасників для збору даних;
2.рушій, який підраховує отриману інформацію і надає її у вигляді статистичного звіту.
Лічильник може виступати в ролі рейтингу, сортуючи сайти по відвідуваності. Крім того, лічильник може використовуватися для створення каталогу сайтів, оскільки рейтинги зазвичай тематично структуровані.
Нерідко лічильники також використовуються як аудит власної статистики для рекламодавців.
Статистика відвідувань може також вестися на підставі аналізу серверних журналів за допомогою спеціальних програм.
Деякі популярні лічильники
Лічильник Google Analytics від компанії Google, проводить повний аналіз аудиторії та міжсайтових переходів. Дуже популярний у зв’язку з тим, що не вимагає розміщення власного банера на кожній сторінці сайту.
Яндекс.Метрика від компанії Яндекс — невидимий лічильник, звіти оновлюються кожні 5 хвилин. Аналізує рекламний трафік, конверсії, будує інтерактивні карти шляхів користувачів по сайту. Доступні звіти по статі та віку відвідувачів сайту. Надає безкоштовний моніторинг доступності сайту, з можливістю відправлення повідомлень по SMS. Усі звіти доступні за довільний період.
Лічильник рейтингу Bigmir)net вважається авторитетним і популярним лічильником і рейтинговою системою в уанеті. Надає можливість перегляду так званої глобальної статистики — статистики всього уанету у відкритому доступі.
Spylog вважається вельми просунутим лічильником у світі. Збирає максимальну кількість даних, генерує сотні різних звітів.
Лічильник компанії LiveInternet.ru дуже популярний, надає різноманітні види звітів. До квітня 2013 року інтерфейс сервісу вже переведений на 17 мов (в тому числі українська). Так само, як і SpyLog, надає можливість перегляду так званої глобальної статистики — статистики всього рунету чи уанету у відкритому доступі.
Рамблер вважається авторитетним і популярним лічильником і рейтинговою системою в рунеті. Виконує функцію незалежної системи аудиту в рунеті. Але з точки зору повноти наданих звітів цей лічильник програє своїм конкурентам.
Система Інтернет-статистики HotLog надає лічильник відвідувань, вважається зручним і простим, одночасно надаючи велику кількість статистичних звітів, необхідних для власника сайту і маркетолога. Система постійно розвивається і доповнюється невеликими сервісами, наприклад, моніторинг сайту. Серед сайтів-учасників створений рейтинг. Висока швидкість обробки, зведена статистика відвідуваності вважається в режимі онлайн, докладні статистичні звіти генеруються за добу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *