Інстументи для веб-майстрів
Думаю після того як створили сайт пригодиться інструмент для веб-майстрів для цього
заходимо на сайт https://www.google.com/webmasters/
Натискаємо на кнопочку, увійти в інстументи веб-майстрів. З’єднуєм зі своїм обліковим записом
Добавляєм свій сайт
Дані, які відображаються в Інструментах для веб-майстрів, можуть відрізнятися від даних в інших інструментах, наприклад в Google Analytics. Можливі причини описані нижче.
Інструменти для веб-майстрів виконують певну додаткову обробку даних, наприклад обробку дублюючого змісту та відвідувань роботів. Тому статистика може відрізнятися від даних інших джерел.
Деякі інструменти, наприклад Google Analytics, відстежують трафік тільки від тих користувачів, в браузерах яких включена підтримка JavaScript.
Google Analytics відстежує відвідування тільки тих сторінок, на яких є правильно налаштований фрагмент коду цієї системи на мові JavaScript. Якщо ж на сторінках сайту відсутній такий код, відвідування цих сторінок не відстежуються. При цьому відвідування сторінок без коду відстеження Google Analytics будуть враховуватися в Інструментах для веб-майстрів, якщо користувачі переходять на ці сторінки з результатів пошуку. Реєструються також відвідування, виконані системами Google.
У різних інструментах поняття “ключові слова” визначається по-різному. приклад:
На сторінці ключових слів в Інструментах для веб-майстрів відображаються найбільш значущі слова, виявлені Google на вашому сайті.
В Google AdWords інструмент “Ключові слова” показує загальну кількість запитів по цьому ключовому слову, зроблених користувачами в Інтернеті.
Google Analytics використовує термін “ключові слова” для опису як запитів в пошукових системах, так і ключових слів оголошень AdWords.
На сторінці “Пошукові запити” в Інструментах для веб-майстрів зазначена загальна кількість пошукових запитів за ключовим словом, які призвели до показу вашої сторінки в результатах пошуку. Це менше число.
Показники можуть відображатися з деякою затримкою. Це пов’язано з тим, що дані публікуються через певні інтервали, хоча їх збір йде постійно.
Якщо запит перестав відображатися на сторінці “Пошукові запити” в Інструментах для веб-майстрів, переконайтеся, що результати не фільтруються по країні або типу пошуку.
Інструменти для веб-майстрів накопичують інформацію про пошукові запити і показують її, коли по кожному із запитів досягнутий певний поріг. У журналах може бути зазначено, що у певного запиту був високий рейтинг в певний день або протягом певного періоду, але цей запит може не з’явитися в списку “Пошукові запити”. Проте якщо цей запит буде як і раніше популярним, він переміститься на верхні позиції зведених результатів і потрапить на сторінку “Пошукові запити”.
Крім того, в статистиці Google для веб-майстрів відображаються тільки запити в пошуку Google. Але у ваших журналах можуть бути дані і по інших пошуковим системам.
Як запросити повторне сканування сторінок
Змінивши якійсь із URL на сторінках, ви можете оновити відомості про них в Google Пошуку за допомогою функції Додати в індекс інструменту “Переглянути як Googlebot”. Ця функція дозволяє відправити в Google запит на сканування нового змісту.
Перш ніж зробити це, виконайте сканування (або сканування з відображенням) індексованою сторінки, щоб виявити можливі помилки. Після цього в таблиці ви побачите кнопку Додати в індекс. Вона відображається тільки при виконанні наступних умов:
Статус сканування: Готово, Частково виконано або переадресовано.
Платформа для сканування: ПК або Смартфон.
Сканування виконано не більше 4 год. Тому.
Після натискання кнопки Додати в індекс Google виконує сканування та індексування сторінки в її поточному вигляді. Якщо змінити зміст сторінки, яка чекає додавання в індекс, результати повторного сканування можуть відрізнятися від відомостей на сторінці “Переглянути як Googlebot”. Зверніть увагу, що Google сканує сторінку після відправлення запиту, тому використовуваний метод (сканування або сканування з відображенням) не має значення.
При натисканні кнопки Додати в індекс вам буде запропоновано вказати параметри запиту. Виконайте наведені нижче інструкції.
Як запросити сканування та індексування сторінки
Натисніть кнопку Додати в індекс поруч зі статусом успішного сканування в таблиці результатів сканування.
Щоб додати окрему адресу в індекс Google, виберітеСканіровать тільки цей URL. Цим способом можна додавати до 500 URL на тиждень.
Щоб додати URL і всі сторінки, на які він посилається, виберітеСканіровать цей URL і прямі посилання. Можна відправляти до 10 таких запитів в місяць.
Натисніть Надіслати.
Після додавання URL потрібно почекати, поки Google просканує і проиндексирует ваші сторінки. Ми не гарантуємо індексування всіх змін, т. К. Для оновлення інформації використовуються складні алгоритми.
Залишити відповідь